SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
263 750 €
(3 613 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
73 τ.μ.
Rue de la Rivière, Bages

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fiche N°Id-LGB181342 : Bages, secteur Vue etang, 4 Pi?ces superbe terrasse d'environ 73 m2 comprenant 4 piece(s) dont 3 chambre(s) + Terrasse de 35 m2...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rue de la Rivière, Bages
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Réseau Immo-diffusion