SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
113 420 €
(1 990 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
57 τ.μ.
Rue Rémy Dumoncel, Avon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé à Avon, au sein de la résidence recherchée des Fougères, cet appartement de 57 m2 au 2 étage avec ascenseur offre un cadre de vie confortable, l...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Rue Rémy Dumoncel, Avon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

C L'immo