SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
335 000 €
(3 764 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
89 τ.μ.
Rue André Jean Boudoy, Avignon

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Aurélie Nicolas vous propose: ***SUBLIME Appartement T4 avec Terrasse, Piscine, 2 Garages – Montfavet***Découvrez ce superbe appartement ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 78ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Rue André Jean Boudoy, Avignon
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France