SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
294 000 €
(2 333 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
126 τ.μ.
Place des Héros, Arras

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Référence annonce : SG_VM 110!! EXCLUSIVITÉ ABITHEA - NOUVEAUTÉ - LOCALISATION EXCEPTIONNELLE !! GRAND APPARTEMENT 126,29 m2 + 3/4 CHAMBRES + CHARME D...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΞεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέταΨηλά ταβάνιαΞύλινες δοκοίΦυσικό φως

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Place des Héros, Arras
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Abithea Immobilier