SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
228 000 €
(2 111 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
108 τ.μ.
Chemin de Porte Ferrus, Arles

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Au cœur du centre historique d’Arles, à seulement quelques pas de la très prisée Place du Forum, je suis un ensemble immobilier situé dans une petite ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Martinez & Martinez Immobilier