SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
198 000 €
(4 125 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
48 τ.μ.
Chemin de Porte Ferrus, Arles

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα48 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Je suis un charmant appartement 2 pièces, idéalement situé en plein cœur du centre historique d’Arles, à proximité immédiate de la place du Forum et d...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Martinez & Martinez Immobilier