SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
258 960 €
(4 796 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
54 τ.μ.
Avenue de Verdun, Argenteuil

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα54 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Zenabou Camara vous propose: Résidence Neuve de 2022 - Appartement Moderne de 3 Pièces avec terrasse et parking – À vendre, appartement 3...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de Verdun, Argenteuil
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France