SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
242 000 €
(3 507 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
69 τ.μ.
Avenue de Verdun, Argenteuil

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Situé au rez-de-chaussée d'une résidence calme et verdoyante, cet appartement offre un cadre de vie agréable et fonctionnel.

Il se compose d'une entr...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΞεχωριστή κουζίναΞεχωριστή τουαλέταΑπαραίτητη η ανασυγκρότηση

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de Verdun, Argenteuil
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER