SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
330 000 €
(4 074 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
81 τ.μ.
Avenue de la Division Leclerc, Antony

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Séverine Kallou vous propose: Appartement Familial 81m2 - 5 pièces, 4 Chbres Ce T5 attend sa nouvelle famille, chacun sa chambre! La prox...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue de la Division Leclerc, Antony
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France