SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
339 000 €
(7 705 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
44 τ.μ.
Chemin des Rastines, Antibes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : À vendre – Appartement 2 pièces neuf à Antibes Antibes (06600) – Proche Sophia Antipolis...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Rastines, Antibes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France