SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
300 000 €
(4 839 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
62 τ.μ.
Chemin des Rastines, Antibes

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Plongez dans le charme de cet appartement traversant de 62 m², situé dans une résidence sécurisée et verdoyante d'Antibes. Niché au premier étage d'un...

Αέριο
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Rastines, Antibes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZEFIR IMMOBILIER