SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 160 000 €
(14 321 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
81 τ.μ.
Chemin des Rastines, Antibes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ideally located by the sea, this beautiful 3-bedroom apartment on a high floor offers a privileged living environment. Its spacious terrace invites yo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 52ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Rastines, Antibes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Standing Realty