SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
495 000 €
(5 440 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
91 τ.μ.
Avenue du Châtaignier, Antibes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα91 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

JUAN LES PINS PLAGES LARGE 3/4 ROOM APARTMENT OF 91 M2, direct access to beaches and shops, unobstructed SEA view, living room of 36 m2, beautiful fea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 123ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Avenue du Châtaignier, Antibes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

AVENIR IMMOBILIER INTERNATIONAL