SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
525 000 €
(6 105 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
86 τ.μ.
Chemin des Rastines, Antibes

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : Appartements T4 86 m2 environ à Antibes Juan-les-Pins – Emplacement d’Exception sur la ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 158ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin des Rastines, Antibes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IAD France