SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
265 000 €
(4 417 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
60 τ.μ.
Route des Milelli, Ajaccio

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'agence TERRA IMMOBILIER vous propose un appartement de type T3 d'une surface de 60 m2 avec terrasse de 40m2 dans la Résidence l'Althéa Bâtiment A. ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Route des Milelli, Ajaccio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Terra Immobilier