SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
115 000 €
(3 710 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
31 τ.μ.
Route des Milelli, Ajaccio

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα31 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Découvrez ce studio d'une surface d'environ 31,36 m2 situé au 2ème étage du 4 montée de Saint Jean dans une résidence paisible Clair Horizon. Il offre...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Route des Milelli, Ajaccio
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ajaccio Immobilier