SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
230 000 €
(9 200 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
25 τ.μ.
Place Wilson

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα25 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVITY - VILLEFRANCHE-SUR-MER - OLD TOWN - 2 ROOMS - 25 M² - CONVERTIBLE ATTIC OF 20 M² - FURNISHED - CROSSING - EXCELLENT CONDITION - SEASONAL R...

Αντλία θερμότητας
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Place Wilson
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Chabert Group - International Real Estate