SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 200 000 €
(25 287 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
87 τ.μ.
Boulevard de la Croisette

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Cannes Croisette, In a small secure residence, on the prestigious Croisette Boulevard, a 2 bed-rooms crossing apartment of 87 m² with a sea view terra...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Boulevard de la Croisette
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Cannes