SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
375 000 €
(5 515 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
68 τ.μ.
Αγίου Βασιλείου, Δήμος Χερσονήσου

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale under construction apartment of 68 sq.meters in Crete. The apartment is situated on the 3rd floor. It consists of 2 bedrooms, living room wit...

Αντλία θερμότητας
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Αγίου Βασιλείου, Δήμος Χερσονήσου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Grekodom Development