SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
296 800 €
(6 315 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
47 τ.μ.
Αγίου Όρους, Δήμος Πειραιώς

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Πειραιάς (Ταμπούρια - Αγία Σοφία), ανακαινισμένο και πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, κατάλληλο για Golden Visa και για εκμετάλλευση, συνολικής επιφάνεια...

Ηλεκτρικός
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Αγίου Όρους, Δήμος Πειραιώς
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PMD Real Estate Network