SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
298 000 €
(2 099 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
142 τ.μ.
Ψάρι - Κάτω Μέλπεια, Δήμος Οιχαλίας

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα142 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the verdant hills of Psari, at 240 meters elevation on the slopes of Mount Metsiki, this detached two-storey residence offers privacy, tran...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Ψάρι - Κάτω Μέλπεια, Δήμος Οιχαλίας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home