SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 950 000 €
(6 146 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
480 τ.μ.
Μυκόνου - Αγίου Στεφάνου, Δήμος Μυκόνου

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα480 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Mykonos, Agios Stefanos: FOR SALE COMPLEX OF LUXURY RESIDENTIAL HOUSES 480 sq.m. in total arranged, located high above sea level on an area of ​​1750 ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Μυκόνου - Αγίου Στεφάνου, Δήμος Μυκόνου
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos