SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
230 000 €
(2 556 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Πεταλιδίου - Κορώνης, Δήμος Μεσσήνης

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Close enough to Petalidi village for everything you need, far enough to feel like you've escaped.Olive groves, open sea, and a private path to the bea...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Πεταλιδίου - Κορώνης, Δήμος Μεσσήνης
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home