SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(1 250 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
180 τ.μ.
Αγ.Παντελεήμονος, Δήμος Κορινθίων

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Πωλείται παραθαλάσσια διαμπερής μεζονέτα 180 τμ σύγχρονης αισθητικής, κατασκευής 2005 στον Άσσο Κορινθίας , μόλις 10 μ από την παραλία. Η κατοικία αν...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 64ημέρες
Ενημερώθηκε: 64ημέρες

Τοποθεσίες

Αγ.Παντελεήμονος, Δήμος Κορινθίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

REMAX PROPERTIES INVESTMENT SYNTAGMA