Λίστα προσφορών
8
8
8
200 000 €
(3 509 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
57 τ.μ.
Κρήτης, Δήμος Καλαμάτας
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
57 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου – 57 τ.μ. | 2ος Όροφος | Αποθήκη Υ5 10,25 τ.μ. & Θέση ΣτάθμευσηςΜία σύγχρονη και ιδιαίτερα προσεγμένη κατοικία, με βασικό αν...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
32ημέρες
Ενημερώθηκε:
32ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Κρήτης, Δήμος Καλαμάτας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.