SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
255 000 €
(4 322 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
59 τ.μ.
Δήμος Καβάλας

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale under construction apartment of 59 sq.meters in Kavala. The apartment is situated on the ground floor. It consists of one bedroom, living roo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Δήμος Καβάλας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Grekodom Development

Grekodom Development