SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
860 000 €
(6 615 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
Ασκληπιού, Δήμος Γλυφάδας

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Γλυφάδα (Γκολφ), διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιφάνειας 130 τ.μ., σε προνομιακή τοποθεσία πλησίον του Γκολφ της Γλυφάδας, με ιδιαίτερα ευχάριστη αίσθηση φω...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Ασκληπιού, Δήμος Γλυφάδας
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PMD Real Estate Network