SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
254 940 €
(5 542 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
46 τ.μ.
Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Γκάζι, επιπλωμένη μεζονέτα 46 τ.μ. σε δύο επίπεδα (ισόγειο - 1ος όροφος πατάρι), 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PMD Real Estate Network