SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
263 250 €
(6 750 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
39 τ.μ.
Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα39 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Γκάζι, επιπλωμένο διαμέρισμα 39 τ.μ. 3ος όροφος, 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα και καθιστικό, βεράντα. Κλιματισ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PMD Real Estate Network