SUPA24
245 000 €
(4 016 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
61 τ.μ.
Μπέκα, Δήμος Αθηναίων

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Πωλείται στο Ν. Κόσμο νεόδμητο διαμέρισμα 61 τ.μ. στον 3ο όροφο σε κοντινή απόσταση από το μετρό Αγ. Ιωάννη. Το διαμέρισμα αποτελείται από 2 υπνοδωμ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Μπέκα, Δήμος Αθηναίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Remax Plus