SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
169 000 €
(4 225 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
40 τ.μ.
Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Pagrati for sale Ground Floor Apartment 40sq.m. built in 1975, consists of 1 bedroom 1 living room kitchen 1 bathroom, close to super market, bus sto...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 320ημέρες
Ενημερώθηκε: 319ημέρες

Τοποθεσίες

Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos