SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 393 362 €
(10 879 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
220 τ.μ.
Neustadtgasse, Winterthur

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα220 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Grundrisspläne, weitere Bilder, ein Video und zusätzliche Informationen finden Sie auf www.stoehr-immobilien.chMitten in der Winterthurer Altstadt ver...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Neustadtgasse, Winterthur
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Stöhr Immobilien GmbH