SUPA24
789 120 €
(6 576 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
120 τ.μ.
Kleegärtenstrasse, Visp

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Verkauf als Feriendomizil (Zweitwohnung) möglichVerkauf an Nichtschweizer (Personen mit Wohnsitz im Ausland) nicht möglich Highlights der WohnungGross...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Kleegärtenstrasse, Visp
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

UrbanHome