SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 084 861 €
(7 281 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
149 τ.μ.
Brüelstrasse, Vilters-Wangs

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα149 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

An zentraler Lage mit guter Verkehrsanbindung steht diese grosszügige 6-Zimmer-Maisonette-Wohnung zum Verkauf. Die Wohnung gefällt durch eine stattlic...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Brüelstrasse, Vilters-Wangs
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

FIT Immobilien AG