SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 967 147 €
(15 249 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
129 τ.μ.
Route de l'Uche, Veyrier

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This exceptional apartment is located within the prestigious Château de Veyrier, an iconic building constructed in the 18th century. Built on the prob...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Route de l'Uche, Veyrier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Privalia Immobilier SA