SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
857 939 €
(6 000 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
143 τ.μ.
Route de l'Ecole, Vérossaz

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα143 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

[b]LOT PPE N°21 - 5.5 PIÈCES - 2ÈME ÉTAGE + COMBLES[/b] ~147,7 m2 de surface de vente brute* / ~143,8 m2 de surface habitable~7,8 m2 de loggia / 1 cav...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Route de l'Ecole, Vérossaz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BERTRAND MORISOD SA