SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
841 474 €
(9 785 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
86 τ.μ.
Route de Peney, Vernier

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

L'exposition de cet appartement de quatre pièces et 86 m2 lui procure une luminosité optimale. Situé au 5e étage, vous serez séduits par sa vue verdoy...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Peney, Vernier
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Verbel SA Genève