SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
500 453 €
(7 699 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
65 τ.μ.
La Rietta, Vaulruz

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Découvrez ce magnifique appartement de 2.5 pièces situé au 1er étage d’une nouvelle promotion sise à la Rietta à Vaulruz. Niché dans un environnement ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

La Rietta, Vaulruz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Gérances Giroud SA