SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
543 788 €
(4 608 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
118 τ.μ.
Rue du Pré, Val-de-Travers

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVITE - AU COEUR DE FLEURIER - ENTIEREMENT RENOVE - SPLENDIDE BATISSE DU XVIIIE SIECLEMagnifique duplex de 4,5 pièces, d'une surface de 118 m², ...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Μετά την ανακατασκευήΞύλινες δοκοίΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 160ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Rue du Pré, Val-de-Travers
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TransCréa Sàrl