SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
758 122 €
(7 220 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
105 τ.μ.
Oberfeld, Staffelbach

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Dieses Immobilienangebot wird Ihnen im Auftrag der Eigentümerschaft durch Raiffeisen Immomakler präsentiert. Entsprechend werden Ihre Daten aus diesem...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξεχωριστή τουαλέταΚαμπίνα ντουςΛούτροΑνοιχτός χώρος διαβίωσης

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

Oberfeld, Staffelbach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Raiffeisen Immomakler