SUPA24
Σαλόνι; συσκευές κουζίνας, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, πλακάκια
Σαλόνι; φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Γκαρνταρόμπα; φυσικό φως, πλακάκια
523 803 €
(6 803 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
77 τ.μ.
Chemin de Chantevent, Sierre

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusivité Valimmobilier Appartement de 2.5 pièces avec une place de parc intérieure en parking souterrain et une cave, au centre-ville de Sierre Ce ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 66ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin de Chantevent, Sierre
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Valimmobilier