SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
678 370 €
(7 709 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
88 τ.μ.
Schuderserstrasse, Schiers

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

AllgemeinDiese helle und grosszügig geschnittene 3.5-Zimmer-Wohnung befindet sich an leicht erhöhter Lage an der Schuderserstrasse und bietet eine her...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΛούτροΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 149ημέρες
Ενημερώθηκε: 78ημέρες

Τοποθεσίες

Schuderserstrasse, Schiers
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Freuler + Partner Immobilien