SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
196 256 €
(3 925 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
Sachseln

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Riattazione: siPianio: terzoLocali: 2Balcone: 1Doccia/WC: 1Posteggi: comunali Riscaldamento: accesso gas autonomoSpese: Fr....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 49ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Sachseln
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GEIERSBERGER IMMOBILIEN