SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
511 769 €
(7 873 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
65 τ.μ.
Route du Simplon, Roche (VD)

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Directimmo vous présente un appartement de 2,5 pièces situé dans une charmante résidence de 18 appartements à Roche.DIRECTIMMO vous propose un apparte...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 144ημέρες
Ενημερώθηκε: 122ημέρες

Τοποθεσίες

Route du Simplon, Roche (VD)
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Directimmo