SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
758 829 €
(8 824 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
86 τ.μ.
Dürrmattweg, Reinach

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

An idyllischer Lage direkt an die Landwirtschaftszone angrenzend verkaufen wir zentral in Reinach eine neuwertige 3.5-Zimmer-Attikawohnung, die erst 2...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΚαμπίνα ντουςΠλυντήριοΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΠάτωμαΦυσικό φωςΤαράτσα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 148ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Dürrmattweg, Reinach
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Grundeigentumer Verband Schweiz