SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 472 712 €
(13 149 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
112 τ.μ.
Chemin du Centenaire, Prilly

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Acor Immobilier vous propose un charmant appartement de 4.5 pièces en hypercentre de Prilly. Ce bien, situé à l’étage d’un immeuble bien entretenu, se...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Chemin du Centenaire, Prilly
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ACOR Immobilier