SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 069 080 €
(8 099 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
132 τ.μ.
Route de Daillens, Penthalaz

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Alliez authenticité, volumes et modernité dans ce magnifique appartement en duplex, situé au 1er étage dune ancienne ferme vaudoise soigneusement réno...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Daillens, Penthalaz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Meg Immo Sàrl