SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
970 379 €
(7 641 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
127 τ.μ.
Rue des Parcs, Neuchâtel

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα127 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Planifiez votre visite dès aujourd’hui et découvrez un appartement aux finitions haut de gamme, avec un véritable atout rare sur le marché : une place...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 222ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rue des Parcs, Neuchâtel
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Wayne