SUPA24
716 851 €
(5 781 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
124 τ.μ.
Route de Riddes, Nendaz

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα124 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situées au coeur de la zone résidentielle du village d'Aproz, favorablement orientées et situées, Les résidences Alina profitent d'un attrait non négl...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 490ημέρες
Ενημερώθηκε: 490ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Riddes, Nendaz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alp Real Estate SA