SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
648 445 €
(5 027 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
129 τ.μ.
Route de Plan Baar, Nendaz

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Lassen Sie sich von Le Hameau de Baar verführen, einer neuen Anlage im charmanten Dorf Baar, nur 10 Minuten von Sion und weniger als 15 Minuten von Ne...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 39ημέρες
Ενημερώθηκε: 39ημέρες

Τοποθεσίες

Route de Plan Baar, Nendaz
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alp Real Estate SA